Nauka uciekania

Kilka miesięcy może być dużą,lub małą częścią twojego życia w zależności od tego jak je wykorzystasz.Możesz leżeć dwa miesiące z nogą w gipsie po nie udanej próbie jazdy na desce,lub przez dwa miesiące spełnić swoje marzenie i się w nim realizować.
Jeśli się ze sobą nie kłócą można połączyć dwie czynności i leżąc z nogą w gipsie nagrać pierwszy filmik na kanał spełniając tym samym jedno marzenie.

Czasami trafia w nas natłok obowiązków.Nie umiemy się odnaleźć pod stertą zadań domowych i zleceń.Zastanawiamy się czy miejsce w którym się znajdujemy faktycznie nas uszczęśliwia czy tylko udajemy żeby nie psuć tego co jest i "nie robić zamieszania".
Codziennie chodzimy w jedno miejsce,powtarzamy te same czynności z przyzwyczajenia.Boimy się że zmiana środowiska zawiedzie wasze aktualne otoczenie,lub samych was.
Kolejne dni mijają a ty nadal czujesz się przeciętnie,czasem po prostu źle.Sama zamknęłaś siebie w klatce,a klucze schowałaś w sercu swoich rodziców...przyjaciół.
Każdego dnia twoje poczucie bezpieczeństwa,wartości spada zostawiając smugi.Zaczynasz wątpić czy nadajesz się do wykonywanej czynności,czy nadajesz się do czegokolwiek.

Przemijasz.

A następne dni tylko przyśpieszają ten proces.Jesteś już tylko wrakiem człowiek z wyćwiczonym uśmiechem...z wyćwiczonym zdaniem"tak jest dobrze".Zapomniałeś o dawnych hobby które sprawiały że dni był "jakieś"bo teraz już tylko"są".
Czasem czujesz chwile...Przebudzenia?Wstajesz,powtarzasz przed lustrem że jest dobrze,przepłukujesz twarz wodą,i chcesz odzyskać klucz do tej klatki w której żyjesz.
Jednak uświadamiasz sobie że nie dostaniesz ich bez naruszenia teraźniejszości,bez powiedzenia NIE JESTEM SZCZĘŚLIWA!
Wycofujesz się...
Zamykasz...
Już stąd nie uciekniesz...
Jak na karuzeli...

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Od pewnego czasu chcę każdą chwilę wykorzystać jak najlepiej :) Staram się robić wszystko tak,aby tego nie żałować :) Świetny post i super zdjęcie :)
  Pozdrawiam i obserwuję!
  yolooliwkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Just talia ja bardzo ciebie lubię ale też uwielbiam tańczyć i chce w tym roku 2017 zapisać sie

   Usuń
 2. Bardzo fajny post, zdjęcie >>> �� chce jednak zwrócić uwagę na błędy w interpunkcji (nie mam na myśli nic złośliwego), np. przed 'lub' nie piszemy przecinka �� taka mała porada, powodzenia w dalszym pisaniu xo

  OdpowiedzUsuń